Ortak Özellikler
 

Basel AKADEMİ yazılım ihtiyacınız olacak tüm özelliklerle beraber yüklenir. Tek yapmanız gereken istediğiniz özelliğin ayarlarını yapıp kullanıma başlamanız bu kadar basit. Hizmet sürdürülebilirlilik oranı en yüksek firma olan Basel AKADEMİ ekibi isteklerinizi karşılama ve size yol göstermek için bir araya gelmiş genç ve konunun uzmanı kişilerden kurulmuştur. 

Müşteri davranışlarına göre alternatif olarak sunulması yada müşterinin yönlendirilmesini sağlayan yeni nesil satış odaklı rapor yapay zekası.


Yönetim panelinizden  tasarımı farklılaştırın yada Basel AKADEMİ paketlerinden biri ile rakipleriniz arasından sıyrılarak Fark Yaratın!

Basel AKADEMİ kullanılan pakete göre bütün özellikleri beraberinde gelir. Pazarlama araçlarından ödeme sistemlerine kadar birçok özellik mevcuttur.

Basel AKADEMİ size altyapı desteği verir. Spor merkezinizi yönetmedeki tüm yetki size aittir. Satış stratejinizi istediğiniz gibi belirleyebilir, spor merkezinizi  bu stratejiye göre yapılandırabilirsiniz ve bunları yaparken tek ihtiyacınız olan Basel AKADEMİ paneli


.

Müşterilerinizin nasıl girip çıkacağını siz belirleyin. İsterseniz kontörlü sistemle belirlediğiniz gün ve saatte kontör düşerek giriş sağlayın.


Salon üyeliğini dondurabilme ve yeniden başlatma. Arzu ettiğiniz takdirde grupsal çözüm üretmek için ideal bir çözüm seçeneğidir. Bayan gruplarında bekletme için önerilir.


Pratik ara yüzü sayesinde kullanımı çok basit ve kolaydır. Hiçbir zorluk seçilmez. Kullanımda arzu edilirse video desteklerinden rahatlıkla faydalanılır.

Kredi ekleyebilir arzu ederseniz dondurabilirsiniz. Kredi ekleme sayesinde özel günlerde hediye kredi bile sağlayabilirsiniz. Ayrı bir müşteri mutluluğu sağlar.

Dilerseniz kontörlü dilerseniz tarih-saat-gün belirlemeli paketler yapmak sizlerin elinde. Paket yapma özelliği ile az çalışan saatlerde farklı fiyat uygulamaları gerçekleştirebilir. Okullarla çalışma imkanı sağlayabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz arzu ettiğinizde uzaktan erişimle size yardımcı olabilir, bilgi verebilir ve oluşan problemde rahatça müdahele edebilmektedir.

Müşterinizin kim olduğunu görmek istemez misiniz?
- Otomatik Fotoğraf Çekimi ve Ekleme Özelliği

Gerçek zamanlı müşterilerinizin detay bilgisini alma.
İster spor merkezinizden isterseniz evinizden.


 Basel Yazılım bilgisayarsız ortamda turnike geçişi sağlayan tek programdır. Spor merkezi otomasyonunuz için "Basel Yazılım"ı seçin. Profesyonel fitness ekipmanları, kartlı geçiş sistemi, proxmity kart, parmak izi kart okuyucu turnike otomasyonlarında BASEL YAZILIM!